Kanali 7...

Zbulohet një depo me snajper dhe municione luftarake në Tiranë

Është zbuluar një depo me municione luftarake, armë dhe snajper në zonën e Yrshekut në Tiranë.

 

Sipas burimeve në këtë depo dyshohet se përdoroj edhe për modifikimin e armëve të zjarrit.

 

Deri në këto momente dyshohet se është shoqëruar një perosn me mbiemër Çaushi dhe po merret në pyetje.

 

Ndërkohë që pritet edhe një reagim zyrtar nga ana e policisë.